Kasutustingimused

Kasutustingimused

Kasutustingimused

Kasutustingimused

Kasutustingimused
Kasutustingimused
Klienditugi
E - P 9.00 - 17.00

+372 560 45 000
info@kvpluss.ee
Tagasiside
Low Prise
«We cannot do without this How d'ye do? You will be surprised how low prices can be. We hav ...»


Teresa ..., Manchester

Head hinnad
«Soovitan kindlasti, väga soodsad hinnad ja normaalne kvaliteet.»


Mart, Pärnu

Kasutustingimused

1. Kasutusingimuste kehtivus

Ostu sooritamisel kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute Kasutustingimustega, mis on tervikuna leitavad SIIT ja privaatsuspoliitikaga, mis on tervikuna leitav SIIT. Tingimused kehtivad kasutajate (edaspidi Ksutaja) ja portaali omaniku Internetikaubamajad OÜ (registrikood: 12629772), asukohaga Lubja 48a, Pärnu (edaspidi Portaal) vahel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad potaalist teenuste ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), Tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid. Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebipoes tingimuste all.


2. Hinnainfo

Kõik Portaalis märgitud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Portaalis märgitud teenuse hinnale võib lisanduda täiendavaid tasusid, sealhulgas haldustasu, vastavalt Ostutingimustes sätestatule.

Portaal jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel.


3. Tellimuse vormistamine

Valige sobivd teenused, täitke kuulutuse info ja vormistage tellimus.

Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile "Vormista tellimus".

Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv makseviis ning vajutage lingile "Kinnita tellimus". 

Valides makseviisiks "Pangalink", saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB). Tellimus, koos makseinfoga saadetakse ka teie e-postile.

Portaalis sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E-R 9.00-17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.


4. Müügilepingu jõustumine

Müügileping jõustub peale tellimuse kinnitamist.

Teensue müügilepinguga kohustub portaal andma Kasutajale üle ostetud Teenused ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Kasutajale, Kasutaja kohustub portaalile tasuma Teenuse eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Teenuse vastu.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.


5. Isikuandmete töötlemine

Kasutaja annab portaalis andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Kasutaja isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada need logistikapartnerile kauba kohaletoimetamiseks.

Kasutajal on õigus valida, kas soovib oma Portaali jäetud kontaktandmetele saada e-poe uudiskirja ja muud infot.

Kasutajal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete ja konto kustutamist e-poe keskkonnast.

KV+ Kinnisvaraportaal @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper